Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

eGo Batéria 1100mAh

strieborné

dĺžka použitia pri jednom nabití

• , zakúpené v vapor.sk

• primeraná životnosť

Už niekoľko rokov tento typ používam a som spokojný.

ok

Kapacita
1100 mAh
Pre typ
eGo-C
strieborné

Popis produktu:

Batéria EGO 1100 mAh výber niekoľkých farieb

Veľkosť batérie určuje jej kapacitu. Čím väčšia kapacita batérie, tým dlhšia je doba, po ktorú batéria vydrží bez nabíjania.

Jedná sa o klasickú batériu eGo so závitom „510“, určená pre e-cigarety eGO (eGO T, eGO-W, eGO-E)

Ďalšou funkciou je zámok batérie. Pre aktivovanie batérie stlačte 3x tlačidlo na batérii. Tieto 3 stisky musia byť vo veľmi krátkych intervaloch v časovom rozmedzí cca 2 sekúnd. Pre uzamknutie postup opakujte.

Technická špecifikácia:

• Rozmery: 96 × 14 mm
  • Hmotnosť: 35 g
  • Batéria: 1100 mAh
  • Farba: strieborná, čierna,červená, modrá, biela, chrom,zelena

Záruka poskytovaná výrobcom na tieto batérie je 3 mesiace, životnosť (v plnej sile kapacity) cca 300 nabití.

dĺžka použitia pri jednom nabití

• , zakúpené v vapor.sk

• primeraná životnosť

Už niekoľko rokov tento typ používam a som spokojný.

ok

• dlho vzdrží
    • ľahká manipulácia

batérie mi vydržali od januára do septembra
    preto som objednal tie isté
    vrelo odporúčam
    veľká spokojnosť

• , zakúpené v zdravé fajčenie

• Testujem 10. deň, funguje výborne. Tovar mi došiel na druhý deň po objednaní, vrelo odporúčam
    • nemám výhrady

batéria ma dobrú životnosť.